Заявки

  •  
application banner

Заявка для співробітника компанії

Заявка для родича співробітника компанії

ПРОЦЕДУРА ОФОРМЛЕННЯ СПІВРОБІТНИКІВ І ЧЛЕНІВ СІМЕЙ

Для співробітників компанії

Для оформлення клубної картки за спеціальною корпоративною програмою співробітнику необхідно заповнити електронну форму-заявку, обов'язково вказавши корпоративну електронну адресу, на яку прийде лист-підтвердження заявки.

Після цього протягом 24 годин з співробітником зв'яжеться менеджер Sport Life, запросить на оформлення клубної картки та зорієнтує щодо подальших дій.

Для членів сімей співробітників

Для оформлення клубної картки за спеціальною корпоративною програмою для членів сімей співробітників необхідно надати один з документів, що підтверджують родинний зв'язок:

  • Копія свідоцтва про народження (дитина, брат / сестра, батько / мати).
  • Копія свідоцтва про шлюб (офіційний шлюб).
  • У разі цивільного шлюбу*, співробітнику необхідно заповнити електронну форму-заявку, а його дружині / чоловіку написати заяву в клубі про підтвердження цивільного шлюбу.

* Протягом року можна оформити тільки одного цивільного чоловіка / дружину

А також документ співробітника: довідку або бейдж з місця роботи (присутність співробітника при оформленні не обов'язкова, достатньо копії документа)

АБО співробітнику необхідно заповнити електронну форму-заявку, обов'язково вказавши свою корпоративну електронну адресу, на яку прийде лист-підтвердження заявки. Після цього протягом 24 годин з співробітником зв'яжеться менеджер Sport Life, запросить на оформлення клубної картки та зорієнтує щодо подальших дій.

ПРИМІТКА! Якщо після оформлення електронної форми-заявки протягом 5 хвилин на Вашу корпоративну пошту не приходить лист-підтвердження заявки, просимо переглянути папку «Спам» або звернутися безпосередньо до менеджера «Sport Life».