Корпоративним клієнтам

  •  

Корпоративним клієнтам

Корпоративна програма — ефективний спосіб додаткової мотивації персоналу. Адже заняття фітнесом відкривають перед Вами нові горизонти, розкривають приховані можливості й таланти, неочікувані захоплення, і основне — вносять активність і позитив у Ваші будні.

Найважливіша особливість фітнесу — позитивний вплив на емоційний стан, що проявляється у відчутті бадьорості, радості, задоволення, оптимістичного та життєрадісного настрою. Під час занять фізичною культурою гартуються воля, наполегливість, витривалість, дисципліна й колективізм. Тобто такі моральні якості, що необхідні людині в її трудовій діяльності.

За підсумками 12-річного досвіду співробітництва з корпоративними партнерами, Sport Life з упевненістю може стверджувати, що систематичні заняття фітнесом знижують кількість днів непрацездатності співробітників і значно покращують продуктивність праці.

Ми пропонуємо Вам ознайомитися з програмами Sport Life і залучити своїх співробітників до здорового способу життя.

Корпоративний відпочинок і заняття фітнесом згуртують ваш колектив та нададуть низку переваг компанії, а саме:

  • Корпоративні заняття фітнесом — один з найкращих способів додаткової мотивації персоналу. Це дозволить отримати повагу співробітників, а також покращити лояльність до керівництва. 
  • Спільні заняття спортом згуртовують колектив і значно зменшують плинність кадрів.
  • Компанія, яка включила корпоративний фітнес у свій «соціальний пакет», має перевагу перед конкурентами на ринку праці, що дасть можливість залучити здібних і талановитих співробітників.
  • Суттєво підвищується рівень спілкування з клієнтами і партнерами, зміцнюється корпоративний дух колективу.
  • Зростає імідж компанії та рівень корпоративної культури. Безперечно, колектив високо оціне Ваш вибір. Співробітники відчують, що Ви дбаєте про їхнє здоров'я та самопочуття. А потенційні партнери по бізнесу сприйматимуть Вашу фірму як команду професіоналів, якій можна довіряти.
  • Регулярні заняття фітнесом підвищують працездатність колективу компанії.
  • Корпоративні заняття фітнесом — прекрасна можливість самовираження. Крім того, заняття плаванням, йогою, пілатесом допоможуть зняти емоційне навантаження та побороти стрес.