Страховим компаніям

  •  

На сьогодні у сфері медичного страхування (DMS), страхові компанії працюють з безліччю басейнів і тренажерних залів по талонній системі. Але якість таких спортивно-оздоровчих закладів не завжди відповідає необхідним нормам і стандартам, а головне, побажанням і вимогам клієнтів.

У зв'язку з цим і в результаті 15-річного досвіду роботи на ринку фітнес-послуг Sport Life розробив унікальний пропозицію спеціально для страхових компаній.

Працюючи з корпоративними та індивідуальними клієнтами, страхова компанія може включати в ряд своїх страхових пакетів — відвідування фітнес — клубів мережі Sport Life.

Sport Life гарантує кожній страховій компанії індивідуальний підхід, прозору й просту схему співпраці, а застрахованим особам — надання необхідних документів для щомісячного або разового відшкодування (акти виконаних робіт / договори / чеки).

Переваги для страхової компанії:

  • СТРАХОВА КОМПАНІЯ значно підвищує конкурентоспроможність свого страхового продукту, співпрацюючи з найбільшою мережею фітнес-клубів в Україні.
  • СТРАХОВА КОМПАНІЯ отримує потужний додатковий аргумент при продажі свого страхового продукту.
  • Співпраця зі Sport Life фінансово вигідніша для СТРАХОВОЇ КОМПАНІЇ в порівнянні з системою роботи по талонах.
  • Процедура взаємодії в форматі «СТРАХОВА КОМПАНІЯ — КЛІЄНТ — SPORT LIFE» дуже проста: Sport Life бере на себе відповідальність за якість послуг, що надаються.
  • Клієнт отримує доступ до найсучасніших і найякісніших фітнес-послуг: басейнів, тренажерних залів, банних комплексів, СКВОШ кортів й інших фітнес-послуг.