Послуги

  •  

Персональний тренер

Відвідуючи перший раз клуб, Ви потрапляєте в царство «заліза», розумних кардіотренажерів, бігових доріжок і степ-платформ.

Розібратися у роботі тренажерів і ефективно розпланувати своє тренування важко навіть теоретично підкованим відвідувачам.

Краще рішення — знайти провідника. Адже одним з основних чинників набуття гарної фізичної форми — співпраця з тренером.

Під час першого відвідування Sport Life, фітнес-інструктор ознайомить Вас з правилами користування тренажерів, навчить безпечній техніці виконання базових вправ, надасть корисні поради для подальших тренувань. Первинний інструктаж у тренажерному залі є обов'язковим для всіх, хто починає свої заняття в наших клубах.

Для швидкого досягнення результату ми рекомендуємо Вам скористатися послугами персонального фітнес-тренера. Він розробить спеціально для Вас індивідуальну програму тренувань, враховуючи фізіологічні можливості та побажання, підбере необхідне навантаження, проконтролює техніку виконання вправ. Ви маєте можливість займатися з фітнес-тренером як в тренажерному, так і в кардіозалі, а також вибрати персональні тренування з будь-якого виду групових програм — у тому числі в басейні.