Послуги

  •  

Силові тренування

Тренажерні зали клубів Sport Life — це ідеальне місце для тих, хто дбає про своє здоров'я.

  • Зона силових тренажерів розділена на три секції, які поєднують у собі новітні спортивні технології та затишний інтер'єр.
  • Зона вільних вагів обладнана тренажерами та аксесуарами для фітнесу відомих марок: StarTrac, Precor, Hummer Strength, LifeFitness, TechnoGym та ін. Гантельний ряд представлений вагами від 5 до 150 фунтів, що задовольнить вимоги, як початківців, так і професіоналів.
  • Зона блокових тренажерів обладнана тренажерами американського виробника Star Track. Вони спрямовані для тренування усіх груп м'язів (з можливістю самостійно асистувати собі під час виконання вправи). Star Track Human Sport — це тренажери подвійної дії, які як візуально, так і функціонально відрізняються від звичайних силових тренажерів і допомагають відчути свободу дій під час тренувань.

Перебуваючи в тренажерному залі будь-якого клубу мережі Sport Life, Ви одразу відчуєте професіоналізм тренерського складу. Наші тренери не тільки дипломовані фахівці, але й лауреати різноманітних змагань. Вони нададуть Вам професійні поради та проведуть первинний інструктаж перед початком тренувального процесу.

Головна перевага клубів Sport Life — неповторна атмосфера, що заряджає позитивними емоціями та дає відчуття підтримки людей, що впевнено прямують до своєї мети.